Loading

Ремонт смартфонів

Сервісний центр Link Service пропонує повний спектр послуг в області ремонту мобільних телефонів, фотокамер, навігаторів, планшетів та іншої компактної електроніки. Наші майстри відновлюють мобільні пристрої будь-яких виробників, включаючи смартфони нового покоління Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei та ін.

Щоб виявити причину поломки для початку ми проведемо діагностику, що дозволить швидко визначити терміни та вартість послуг по відновленню мобільного телефону або іншого приладу. Після технічно грамотної діагностики ми оберемо оптимальний варіант ремонтних робіт і необхідні запчастини.

Кожен інженер нашої компанії докладає максимум зусиль, щоб відновити зіпсовану деталь або плату. Результати роботи відновлених ділянок порівнюються за допомогою осцилографа із заводськими параметрами. Закінчується ремонт комплексним тестуванням відремонтованого приладу і наданням гарантій власнику.

Поломка дисплея
На роботу дисплея мобільного пристрою може вплинути механічна дія або поломка шлейфу. Крім заміни екрану може знадобитися установка нових деталей.
Програмні неполадки
Пристрій починає нестабільно працювати, довго завантажується або просто не включається. Необхідно з'ясувати в чому причина — прошивці телефону, блокування та ін. Наш сервіс усуває збої та несправності в ОС.
Поломка динаміка, мікрофона гаджета
У телефоні пропав звук, засмітилася сіточка динаміка і погана чутність. Це свідчить про те, що необхідна заміна динаміка або чистка сіточки мікрофону.
Поломка гнізда для зарядки або роз'єму живлення
Дана поломка виникає в результаті систематичного механічного впливу. Частіше за все необхідна заміна роз'єму чи гнізда.
Залиття рідиною
У разі виникнення такої проблеми, ми проводимо промивку в ультразвуковій ванні, видаляємо зайву кількість солей, просушуємо при дуже високій температурі.
Чому ремонтувати смартфон повинні ми?
Сертифiкованi cпецiалiсти
15 рокiв досвiд роботи
Оригінальні запчастини з гарантією
10 напрямків роботи
Можливість ремонтів на виїзді

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок