Loading

Ремонт побутової техніки

Сервісний центр Link Service максимально ефективно та якісно обслуговує побутову техніку. Всі наші фахівці працюють злагоджено, оперативно і професійно. Вони завжди готові прийти на допомогу, виконати роботу і проконсультувати вас з усіх технічних питань. На кожен ремонт, або установку побутової техніки ми надаємо гарантію і квитанцію. 

Ремонт холодильників
Якщо холодильна камера не охолоджує, скоріше за все проблема у засміченні капілярної трубки, несправності вентилятора або підтіканні холодагенту. Холодильник не вмикається або не запускається компресор, є сторонні шуми або проблеми з морозилкою — кваліфікований ремонт може розв’язати проблему.
Ремонт пральних машин
Приводом звернутися у сервіс може стати підтікання води з машинки або погана робота мотору. Також може вийти з ладу двигун, електричний нагрівач, електроніка та люк машинки. Добре, коли в ремонті використовують тільки оригінальні запчастини.
Ремонт телевізорів
Поломки сучасних моделей рідкокристалічних, плазмових, LED телевізорів частіше за все відбуваються через перепади напруги в середині мережі. Може пропасти зображення або звук, відбутися порушення “картинки” або поломка плати. У такому випадку необхідно терміново звернутися до сервісу, що б несправність не стала гіршою.
Ремонт електричних плит
Більшість несправностей пов’язано з порушенням цілісності електричного ланцюга. Через це плита може не вмикатися або вимикається самостійно після деякого часу роботи. Також несправність виявляється у не достатньому нагріві плити та духовки, а лампочки індикатору не вимикаються.
Ремонт посудомийних машин
Частіше за все у посудомийках порушується процес подачі та зливу води, а також виявляються проблем із забором мийного засобу. До сервісу необхідно звернутися і тоді, коли машинка не запускається, відбувається перелив води або не працює температурний режим.
Ремонт кавомашин
Жорсткі умови експлуатації, використання обладнання з порушенням умов експлуатації, жорстка вода та інші чинники можуть призвести до поломок. Машина перестає розпізнавати наявність кави, не нагріває воду, протікає або видає гучні звуки. Майстри Link Service приймають кавомашини на ремонт у сервісі або можуть виїхати на виклик.
Ремонт кондиціонерів
Самостійно виявити справжню причину проблеми з охолодженням або обігрівом важко. Частіше за все кондиціонер перестає нормально охолоджувати чи підігрівати повітря, протікає або видає дивні звуки. Необхідно викликати фахівця для ремонту спліт-системи.
Ремонт мікрохвильові печі
Частою причиною виходу із ладу мікрохвильової печі є неправильна експлуатація та знос деталей. СВЧ може перестати вмикатися, тарілка всередині не крутитися, а нагрів не відбуватиметься. Це далеко не весь список поломок печі, які можуть виправити у нашому сервісі.
Чому ремонтувати побутову техніку повинні ми?
15 рокiв досвiд роботи
Оригінальні запчастини з гарантією
Професійне обладнання для ремонтів
Можливість ремонтів на виїзді
Окреме приміщення для ремонту побутової техніки

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок