Loading

Ремонт ноутбуків

Проблеми з ноутбуками або коли пора полагодити ноутбук

Швидкість і якість ремонту ноутбуків в сервісному центрі залежить від рівня складності ремонту та наявності комплектуючих. Сервіс Link Service співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, що забезпечують наявність необхідних оригінальних запасних частин для більшості популярних моделей ноутбуків.

В Link Service ремонтом займаються фахівці, що мають профільні навички та великий досвід роботи.

Не вмикається ноутбук
У деяких випадках може знадобитися заміна одного з модулів цілком, але ми завжди прагнемо обмежитися перепайкою окремих електронних деталей, мікросхем, роз'ємів, відновленням струмоведучих частин та іншими методами, для того щоб максимально заощадити ваші гроші.
Ноутбук залитий рідиною
Якщо рідина не потрапила всередину корпусу, серйозних проблем, швидше за все, вдасться уникнути. Але може виникнути необхідність в заміні клавіатури або окремих клавіш. Наші фахівці перевірять і почистять контакти, ліквідують наслідки і загрози, після чого ви знову зможете користуватися своїм пристроєм.
Ноутбук сильно гріється або висне
Система охолодження забивається пилом і ефективність її роботи починає знижуватися. Ми проведемо діагностику ноутбука і виявимо причину проблеми. Можливо, перегрів ноутбука і уповільнення швидкодії викликані помилками в роботі операційної системи. Полагодимо, почистимо, налаштуємо.
Немає зображення
Ремонт матриці зазвичай обходиться дешевше, і ми постараємося зробити все, щоб вам не довелося витрачатися на заміну важливого вузла. Якщо без заміни не обійтися, то ми встановимо якісний екран. Якщо модель ноутбука поширена, то заміну матриці можна виконати швидко.
Проблема з клавіатурою
Вони виникають через механічні пошкодженя, помилки в роботі операційної системи або драйверів. Іноді необхідно міняти окремі клавіші, шлейф клавіатури або вузол цілком. Усунути поломку мікроконтролера можна тільки в умовах сервісу.
Чому ремонтувати ноутбук повинні ми?
Сертифiкованi cпецiалiсти
15 рокiв досвiд роботи
Постійні навчання та пiдвищення квалiфiкацiї
Оригінальні запчастини з гарантією
Професійне обладнання для ремонтів

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок