Loading

Ремонт моніторів

Link Service виконає якісний ремонт моніторів, незалежно від їх технічних характеристик і країни-виробника. Наші співробітники - дипломовані інженери з великим досвідом роботи, які легко впораються з такою делікатною технікою, як монітор.

Вартість ремонту залежить від типу дисплея, його діагоналі та ступеня пошкодження. Рідкокристалічні монітори відрізняються складнішою матрицею і вимагають підвищеної уваги. Окремо оцінюється заміна матриць, блоків передач і плат. Наша майстерня відома своїми фахівцями, які виконують роботу швидко і вчасно. Якщо у вас виникли питання з приводу ремонту моніторів, телефонуйте у зручний час. Ми готові відповісти на ваші запитання.

Чорний екран
Проблема може бути в матриці або блоці живлення. Потрібна додаткова експертиза, щоб діагностувати причину неполадки та виконати ремонт. Іноді необхідна проста заміна матриці на моніторі та він знову буде як новий. Для ремонту ми використовуємо оригінальні запчастини, які гарантовано підійдуть до вашого монітора.
Дисплей блимає або швидко гасне
Неполадка може бути відразу в багатьох місцях. Найпростіший варіант - відійшов контакт. Тоді потрібно замінити роз'єм або достатньо замінити провід. Проблема може бути в блоці живлення монітора. Якщо припущення вірне, потрібен додатковий аналіз, який встановить вигоду від ремонту. Іноді купити нову деталь вигідніше, ніж виконати ремонт старої.
Немає зображення або проблеми з підсвічуванням
Часто вирішується заміною LED плівки. Часом проблема може бути глибше і серйозніше. Тоді майстер діагностує причину несправності, щоб успішно виконати ремонт монітора.
Монітор видає незрозумілі звуки
Найчастіше проблема в інверторі. Якщо це припущення вірне, необхідно доставити монітор в сервісний центр. Інвертор замінимо найближчим часом. Іноді проблема викликається іншими причинами. У цьому випадку потрібна додаткова діагностика, щоб встановити джерело неполадки. Можливо, потрібно полагодити конденсатор.
Поява смуг
Проблема появи небажаних смуг на моніторі може бути вирішена прочищенням обладнання, бо причиною подібних неполадок часто стає пил, який накопичується на шлейфі. Перегрів монітора теж іноді призводить до появи смуг. Ремонт монітора може знадобитися навіть в разі злету драйверів або неполадок з відеокартою.
Поява тріщини
Іноді на моніторі, в результаті падіння або ж механічного впливу, з'являються тріщини. У цьому випадку потрібен ремонт. Майстри сервісного центру оперативно проведуть всі необхідні роботи.
Чому ремонтувати монітор повинні ми?
15 рокiв досвiд роботи
Професійне обладнання для ремонтів
10 напрямків роботи
6 мiсяцiв гарантії на ремонт
15 років експертизи

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок