Loading

Ремонт мережевого обладнання

Ремонт мережевого обладнання часто є справою вкрай відповідальною і терміновою. Від характеру поломки напряму залежить спосіб, а також складність її усунення. Досвідчені спеціалісти нашого сервісу здатні виконати ремонт мережевого обладнання будь-якої складності з мінімальними витратами часу. Нормальна робота вашої домашньої або робочої мережі гарантовано буде відновлена.

Link Service здійснює ремонт мережевого обладнання: маршрутизаторів, комутаторів, хабів, світчей, мережевих накопичувачів, контролерів бездротової мережі та ін. Доцільність ремонту залежить від характеру поломки мережевого обладнання, наявності запчастин і їх вартості. Практика показує, що в більшості випадків ремонт маршрутизаторів, комутаторів обходиться не більше третини від їх вартості. 

Обрив кабелю або пошкодження роз'ємів
Наші майстри мають багаторічний досвід по ремонту різних моделей мережевого обладнання, а також необхідне для цього обладнання і комплектуючі. Замінити кабель та роз'єм ми можемо в максимально стиснутий термін.
Збій програмного забезпечення (прошивки)
Для ефективного розв'язання проблеми необхідно точно встановити її джерело. Це дозволить уникнути повторення подібної ситуації в майбутньому. Відновити прошивку можна в нашому сервісному центрі.
Скидання налаштувань обладнання
В першу чергу необхідно перевірити чи немає проблем з електроживленням обладнання або з Інтернет-провайдером. Слід перезавантажити обладнання, але якщо ця проста процедура не дала результатів необхідно звернутися до спеціалістів.
Пошкодження блоку живлення або мережевого шнура
Досить часто професійний ремонт мережевого обладнання потрібен після невдалої спроби самостійного усунення проблеми без необхідних навичок і засобів. Зазвичай такий ремонт вимагає значно більших фінансових витрат, ніж виконаний відразу фахівцем.
Дефекти або перегорання мікросхем
Можливими причинами несправності мережевого обладнання може бути вихід з ладу вбудованого джерела живлення, системи охолодження, мікропроцесора або збій прошивки. Виявити справжню причину можна тільки після діагностики.
Чому ремонтувати мережеве обладнання повинні ми?
Сертифiкованi cпецiалiсти
Постійні навчання та пiдвищення квалiфiкацiї
10 напрямків роботи
6 мiсяцiв гарантії на ремонт
15 років експертизи

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок