Loading

Ремонт електротранспорту

У кожного пересічного користувача гіроскутера, моноколеса і будь-якого іншого виду електротранспорту рано чи пізно виникає необхідність в ремонті або профілактиці свого транспорту. Ремонтуючи свій електротранспорт у кваліфікованих майстрів, ви завжди впевнені в якості виконання робіт та будете спокійні, що проблема буде вирішенна швидко, максимально якісно та з гарантією.

У сервісі працюють професіонали своєї справи, вони добре знайомі з усіма популярними моделями гіроскутерів і сігвеїв. Ми маємо власний склад запчастин і під час ремонту встановлюємо тільки оригінальні деталі. Можемо виконати ремонт різної складності будь-якого виду електротранспорту. 

Ремонт гіроскутеру
Це може бути як планова профілактика, так і звичайний ремонт. Технічний стан гіроскутера впливає на безпеку і комфорт поїздки. Якщо транспорт самостійно вимикається або відбувається збій роботи гіродатчиків, це може бути небезпечним для Вас та оточуючих. Це свідчить про те що, потрібно звернутися у сервіс.
Ремонт гіроборду
Перш ніж приступити до ремонту наші майстри проводять комплексну діагностику гіроборду. Перевіряється робота електроніки, моторів, батареї, датчиків і механіки. Тільки після повної перевірки майстер починає ремонтні роботи.
Ремонт електросамокату
Серед причин появи несправностей може бути природний знос комплектуючих, неправильна експлуатація, а також механічні пошкодження пристрою, що виникають в аварійних ситуаціях. У кожному з випадків необхідно звернутися до фахівців з ремонту.
Ремонт електровелосипеду
Велосипеди з електричним мотором, що приводиться в рух акумуляторною батареєю, можуть вийти з ладу з різних причин. Сюди відноситься розрив силового дроту електродвигуна, контролер електродвигуна, порушення в роботі акумулятора.
Ремонт сігвею
Такі електричні колісниці відносяться до категорії самохідного транспорту, який під час поїздок піддається ризику різних пошкоджень. Поломки сігвея складно усунути самостійно, адже вони пов’язані зі складною електронікою. Тому в разі появи несправностей, варто звертатися до сервісного центру.
Ремонт моноколеса
Для збільшення ресурсу моноколеса розумно проводити регулярні профілактичні процедури. Навіть при правильній експлуатації та належному догляді цей транспорт може вийти з ладу — втратити рівновагу або проявити проблеми з батареєю. Необхідно вчасно відреагувати на несправність.
Чому ремонтувати електротранспорт повинні ми?
Сертифiкованi cпецiалiсти
15 рокiв досвiд роботи
Професійне обладнання для ремонтів
30 брендів-авторизацій
6 мiсяцiв гарантії на ремонт

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок