Loading

Ремонт друкувальної техніки

Сервісний центр Link Service в Харкові виконує ремонт і обслуговування друкувальної техніки. Нашим майстрам під силу відремонтувати практично будь-яку поломку друкувальної техніки. При необхідності інженери сервісу виконують запуск складної техніки - плотерів, широкоформатних принтерів.

Наші інженери проводять діагностику зламаною друкувальної та копіювальної техніки, визначають несправність і проводять повний комплекс заходів для усунення поломки та відновлення ефективної роботи пристроїв. Ми успішно ремонтуємо всі відомі бренди техніки, дотримуючись рекомендації виробників до виконання ремонтних робіт. Link Service здійснює обслуговування друкувальної та копіювальної техніки, як по разовому зверненню, так і в рамках «Договору на корпоративне обслуговування». 

Лазерні та струменеві принтери
До типових несправностей принтерів можна віднести неякісний друк та коли папір мнеться. Також принтер може просто не вмикатися або каретка з чорнилами перестає рухатися. Все це привід звернутися до професійного сервісного центру, де роботу лазерного або струменевого принтера швидко відновлять.
БФП
Ремонт БФП виконують на підставі результатів детальної діагностики. Вона може показати несправність в роботі одного з режимів — копір або сканер. Пристрій може не вмикатися або не захоплювати папір, видавати сторонні звуки та чорні листи. До поломок призводить знос деталей, проблеми з програмним забезпеченням або дефіцит витратних матеріалів.
Фотопринтери
Якщо в роботі пристрою для друку фото замічені недоліки, необхідно звернутися у сервіс. Це може бути друк зі смугами або занадто світлий, папір “зажовується” або забирає по двоє, чорнила капають на папір або переповнене вмістилище для відпрацьованих елементів.
Копіювальні апарати
Для підтримки нормальної роботи копіра потрібно періодичне сервісне обслуговування. Практика показує, що брудні копії, перевитрата тонера, часте застрягання паперу та інші несправності потребують профілактики апарату сертифікованим інженером.
Сканери
Про необхідність ремонту свідчить погіршення кольору, раптове відключення сканера при роботі, проблеми зі скануючої головкою, некоректне функціонування програмного забезпечення. У будь-якому випадку, обслуговування сканерів потрібно доручати професійному майстру.
Широкоформатні плотери
Якщо плотер рве папір або заминає її під час друку, то причина полягає в зношеності роликів, що відповідають за подачу листів. Скрип при роботі обладнання говорить про необхідність змащування обертових деталей пристрою. Якщо апарат не бачить папір при її наявності, то, можливо, завис прапорець реєстратора або забруднилися оптодатчики.
Чому ремонтувати друковану техніку повинні ми?
Сертифiкованi cпецiалiсти
15 рокiв досвiд роботи
Постійні навчання та пiдвищення квалiфiкацiї
6 мiсяцiв гарантії на ремонт
Окреме приміщення для ремонту друкувальної техніки

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок