Loading

Ремонт акустичних систем

Майстри компанії Link Service готові запропонувати своїм клієнтам оперативний, якісний і грамотний ремонт акустики в Харкові. Ремонт акустичної системи потрібен приватним користувачам і корпораціям, великим компаніям, розважальним і освітнім закладам. Ремонт аудіотехніки в нашому сервісу можливий незалежно від типу поломки та складності комплектації конкретного обладнання.

Ремонт акустики в Link Service здійснюється із застосуванням сучасного обладнання і сервіс-мануалів для діагностики несправностей. Ми здійснюємо в Харкові ремонт акустики різної конфігурації, і маємо багатий досвід роботи в галузі ремонту як професійного, так і побутового обладнання. Проводимо ремонт сабвуферів, автомагнітол та інших аудио систем.

Профілактичні заходи
Дозволяють продовжити термін безпроблемної експлуатації. В сервісі ми проводимо налагодження, регулювання, змащення, чищення.
Простий ремонт колонок
Така робота проводиться без заміни деталей, або окремих блоків. Швидкість подібного ремонту залежить від завантаженості майстрів та не потребує часу на пошук спеціальних комплектуючих.
Складний ремонт колонок
Ремонт аудіо колонок з повною або частковою заміною комплектуючих належить до категорії складних робіт.
Реставраційні заходи
Спеціалісти сервісу кваліфіковано здійснюють процедуру реставрації, в тому числі чистять від корозії або ремонтують після механічних пошкоджень.
Чому ремонтувати акустичні системи повинні ми?
Сертифiкованi cпецiалiсти
15 рокiв досвiд роботи
Постійні навчання та пiдвищення квалiфiкацiї
Професійне обладнання для ремонтів
10 напрямків роботи

Гарантійний ремонт техніки понад 60 торгових марок